30 Kasım 2011 Çarşamba

Hey molpediniz var mı ?????Heeeeeeeey molpediniz var mı ??? Sokakta yüksek sesle bu soruyu geçen insanlara soran bir bıdık görürseniz ve onu susturmaya çalışan bir anne görürseniz,bilin ki onlar biziz.Bu ara bu reklamla yatıyoruz bu reklamla kalkıyoruz.Tebrik ederim yapanı, çok etkili oldu ama yaş grubunu isabet ettiremedi.Berkeye soruyorum" sen molpet ne biliyormusun da bağrıyorsun böyle".Cevap hazır "tabii anne, onunla vahşi doğada aslanları yenersin,hivvistan(hindistan diyemiyor nedense)cevizi toplarsın yani çok güçlü oluyo insan onunla.Bana da alsana anne. Of çık işin içinde şimdi....Sohbet burda bitiyor ,o sadece anneler için demekle yetiniyorum.Nasıl anlatayım şimdi ufacık çocuğa ben bunları.Cumartesi AStv'de sınıfları canlı yayına çıkıçak ,istermisiniz benimki "hey molpediniz var mı" diye bağırsın.Şimdiden tembihliyorum konuş derlerse ,konuş diye.Çilek tekerlemesi ezberledik.Bakalım neler yapıcaklar sınıfça.Pek heyecanlı.Papyon takıcakmış,saçına jöle sürecekmiş.Kim dedi erkekler süslü değil diye.Şimdiki bıdışlar böyle işte :))))Bu arada kocaman bir oh be çekiyorum.Yetişecek siparişlerim vardı.Onlarla uğraştım.Çok şükür herşey haloldu.Herkese güzel bir hafta dilerim !!!

18 yorum:

 1. hehEhe çok komik :)) e napsın çocuk da haklı! annesi

  YanıtlaSil
 2. hay allahım ne alem çocuk:))) çok tatlı:))

  YanıtlaSil
 3. nerelerdesın sımıcım ya,yuzunu goren cennetlık.ogluslarında buyumus :)

  YanıtlaSil
 4. Sevsinler saçını,jöleni....İzleyeceğim...

  YanıtlaSil
 5. ay cok guldum...cok tatli bu yakisikli...:))

  YanıtlaSil
 6. inan mıyorum:))) allahım ya nasıl güldüm

  YanıtlaSil
 7. hehe çok eğlenceli:=) çok tatlı

  http://sonsuzdekorasyon.blogspot.com

  YanıtlaSil
 8. Canım beniim çok şeker allah bağışlasın molpediniz var mııııı?:))

  YanıtlaSil
 9. çocuk bu ,tabiki her gördüğünü kaydedecek..reklamcılsr düşünsün.çok şeker maşallah..

  YanıtlaSil
 10. şimdiki çocuklar böyle canım benim kızda markette pedlerin satıldığı bölüme gelince "en kuru ped molped diyor":)daha 4 yaşında ...ve haklısın reklamları en çok çocuklar izliyor bu konu gözönünde bulundrulmala...sevgiler canım:)

  YanıtlaSil
 11. Ay çok tatlı ama Maşşallah ona

  Çocuk haklı ne diyeyim...

  YanıtlaSil
 12. Çok yakışıklı maşallah Berke bey.
  Molped nedir yorumuna bayıldım, aslanları yenersin vahşi doğada :)

  YanıtlaSil
 13. hehehehehe :) nasıl da kalıcı olmuş zihninde ama reklamlarında hakkını yemememeli doğru.. Ama sokakta bu durumla başetmek gerçekten zor olmalı:)eme bi okadarda eğlenceli cnm sevimliliğe bak :D maşallah

  YanıtlaSil
 14. oy oy çok yakışıklı bir oğlunuz var maaşallah ..

  YanıtlaSil

yorumlarınız için teşekkürler !!!